Oprawy okularowe


oprawki do okularów ToruńNasza kolekcja obejmuje kilka tysięcy opraw w różnorodnej stylistyce. Posiadamy modele zarówno dla osób przywiązanych do klasycznych kształtów i kolorów, jak i oprawy bardziej oryginalne, podkreślające wyjątkowość i indywidualizm właściciela. Podjęcie najlepszej decyzji przy właściwym doborze szkieł i opraw wymaga porady profesjonalisty. Zdajemy sobie z tego sprawę, dlatego nasi doświadczeni optycy służą Państwu pomocą. Mamy dla Państwa czas.

Dobór okularów do twarzy w Salonie Optycznym Trejnowscy

Do niedawna noszenie okularów kojarzyło się tylko z niechcianym obowiązkiem. Teraz służą one nie tylko osobom z wadami wzroku, ale także stały się modnym elementem stylizacji. Bez względu na pełnioną funkcję, odpowiedni dobór oprawek stanowi niełatwe zadanie. W zależności od tego, czy mają Państwo twarz owalną, kwadratową, prostokątną, czy w kształcie serca, oprawy okularowe należy dobrać w przemyślany sposób.

Osobie o owalnym kształcie twarzy pasują niemal każde okulary. Cechuje ją zaokrąglony podbródek, pełne policzki i brak zarysowanych kości policzkowych. Do wyboru mogą być na przykład oprawki prostokątne, kwadratowe lub nawet okrągłe. W przypadku twarzy z szerokim i niskim czołem oraz szeroką, wyraźnie podkreśloną szczęką, dobrze sprawdzą się natomiast oprawy okrągłe i owalne, które optycznie wydłużą twarz.

W przypadku twarzy trójkątnej, gdy dość szerokie czoło zwęża się ku podbródkowi, warto skupić swoją uwagę na oprawkach do okularów o zaokrąglonym kształcie. Dzięki nim twarz będzie prezentować się łagodnie i delikatnie. Ostre kształty oprawek pomogą podkreślić ostre kontury. Kanciaste lub prostokątne oprawki okażą się dobrym wyborem dla osób o okrągłej twarzy. Jeśli brakuje zarysowanych policzków, szczęka nie ma wyraźnych kantów, podbródek jest zaokrąglony, a policzki pełne, warto unikać okularów wąskich i z ozdobnikami na krawędziach.

Dobór okularów to trudne zadanie, które najlepiej powierzyć profesjonaliście. Dzięki swojej wiedzy i doświadczeniu doradzi on, jakie oprawki będą odpowiednie w zależności od kształtu i budowy twarzy, a także typu urody.

Salon Optyczny Trejnowscy – tysiące modeli opraw do wyboru

W salonie optycznym Trejnowscy w wyborze oprawek doradzi Państwu grono doświadczonych pracowników. Dzięki naszej kilkutysięcznej kolekcji pomożemy Państwu sięgnąć po te najbardziej pasujące. Wraz z dopasowaniem opraw, podpowiemy również, jakie szkła okularowe i soczewki kontaktowe będą w indywidualnym przypadku najlepiej się prezentować.

Salon optyczny Trejnowscy to centrum okulistyki w Toruniu. Jesteśmy autoryzowanym przedstawicielem marek Vogue i Ray ban. Druga z nich powstała już w 1937 roku i do dziś stanowi uosobienie mody i klasy. Wysoka jakość, elegancja i prostota artykułów od tego producenta sprawiły, że najpopularniejsze modele, czyli Aviator, Wayfarer i Clubmaster często można zobaczyć w filmach i serialach. Propozycje okularów marki Vouge wyróżniają się z kolei pogrubionym prostokątnym kształtem, smukłymi oprawkami oraz geometrycznymi kształtami. To połączenie mody ze sztuką. Oprawki damskie doskonale pasują do kobiet ceniących sobie dobry styl i najnowsze trendy. Powstała w 1973 r. marka tworzy oprawki wyczekiwane na rynku zarówno optycznym, jak i modowym.

Szukają Państwo produktów wysokiej jakości? Serdecznie zapraszamy do Salonu Optycznego Trejnowscy, gdzie oferujemy wyjątkowe oprawki męskie, damskie i dziecięce. Od 1985 roku doradzamy naszym klientom w wyborze odpowiednich okularów oraz szkieł kontaktowych. Zachęcamy Państwa do zadbania o swój wzrok w naszym centrum!

Jesteśmy autoryzowanym przedstawicielem marek Vogue i  Ray Ban. Zapraszamy do zapoznania się z najnowszymi kolekcjami u nas w Salonie.okulary Ray Ban Toruń
okulary Vogue Toruńokulary Fossil Toruń
okulary William Morris London ToruńTOP